Alüminyum Profil Uygulaması: Dar Çerçeve Sürme Kapı Serisi​

August 13, 2021

hakkında en son şirket haberleri Alüminyum Profil Uygulaması: Dar Çerçeve Sürme Kapı Serisi​

Günümüzde giderek artan yaşam estetiği arayışı ile genç nesil eşsiz bir vizyona sahiptir.Ev dekorasyonunun kapı ve pencerelerin görünümü ile bütünleşmesi gerekmektedir.Sınırlı alana sahip evde, son derece dar çerçeveli sürgülü kapı, genel görünümde görünür.Konuk'un son derece dar çerçeveli sürgülü kapısı, geleneksel cam sürgülü kapıdan tamamen farklı olan "son derece dar" yerine "son derece dar".Konuk'un son derece dar çerçeveli sürgülü kapısı, geleneksel kütle anlayışını kırmakla kalmaz, aynı zamanda modern hafif lüks dokuyu da bütünleştirir.Ar-Ge ve Tasarımda her zaman trendin zirvesi olmuştur.

 

hakkında en son şirket haberleri Alüminyum Profil Uygulaması: Dar Çerçeve Sürme Kapı Serisi​  0

 

Son derece dar çerçeveli sürgülü kapılar monte etmenin faydaları:
(1) Mutfağa takılan dar çerçeve, alanı ve görüşü ferah hale getirebilir ve depresyon hissini azaltabilir.
(2) Dar çerçeve, uzaktaki manzaranın panoramik manzarasına sahip balkona kurulur.Hissetme sürecinde yorgunluğu, depresyonu ve zevki bırakın.
(3) Hem basit hem de modaya uygun minimalist hafif lüks stil.Genç neslin estetik ve deneyim ihtiyaçlarına daha da yakın.
(4) Dar çerçeve iyi gün ışığına sahiptir ve iç mekan parlaklığını iyileştirir.İçeride bol miktarda güneş ışığı parlayarak odayı daha parlak ve daha iyi bir ruh haline sokar.

 

hakkında en son şirket haberleri Alüminyum Profil Uygulaması: Dar Çerçeve Sürme Kapı Serisi​  1

 

Son derece dar çerçeveli sürgülü kapı uygulaması:
Ayrı restoran ve mutfak
Küçük ev tipinde en gergin alan mutfak ve restorandır.Yağ dumanının her yere dağılmasını kimse istemez.Şu anda, son derece dar çerçeveli sürgülü kapı, en etkili yağ dumanı ayırma sorunu olabilir.


1. Çalışma odasını oturma odasından ayırın
Çalışma odası en sessiz yerdir.Okurken ve çalışırken kimse rahatsız edilmek istemez.Bu nedenle, çalışma dışındaki tüm sesleri etkili bir şekilde engelleyebilen, ses yalıtım etkisine sahip çok dar çerçeveli kayar kapı ilk tercihtir.


2. Ayrı yatak odası ve banyo
Tuvalete, yalnızca dinamik ve statik kuru ve ıslak ayırma efekti üretemeyen, aynı zamanda makul alanı etkili bir şekilde tam olarak kullanan çok dar bir çerçeve sürgülü kapı monte edilmiştir.


3.Ayrı balkon ve iç mekan
Ev tipi tasarımda geniş bir balkon varsa, sadece genel mekanın geçirgenliğini korumakla kalmayıp aynı zamanda farklı mekanların ayırma ihtiyaçlarını da karşılayan son derece dar çerçeveli sürgülü kapı seçilebilir.Ayrıca ses yalıtımı ve ısı yalıtımı etkisine sahiptir.


Yonglong'un son derece dar çerçeveli sürgülü kapı profilleri serisi, küçük alanı ve geniş deseni farklı bir vizyon ve güzellik yaratıyor!

 

 

Alüminyum ekstrüzyon profilleri ile ilgileniyorsanız

 

Lütfen iletişim:

 

Tina

Satış Temsilcisi

tina@yonglong-alu.com

+8613533214440(tel/whatsapp)

 

 

GUANGDONG YONGLONG ALÜMİNYUM

Pazar Departmanı