Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum

April 22, 2021

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum

Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum

 

 

11 Nisan'da 18. Dali Fengchi alüminyum kapı ve pencere mimari dekorasyon fuarı planlandığı gibi açıldı.Fengchi dekorasyon malzemeleri pazarı, 1200'den fazla sabit mağaza ve 400'den fazla özel ve standart stant dolu.Mart baharında, tüm büyük markalar yeni ürün ve hizmetleri piyasaya sürdü.Yonglong, yüksek kaliteli porselen yüzme teknolojisini ve florokarbon püskürtme teknolojisini müşterilerine göstermek için sabırsızlanıyor, bu da onları övmelerini sağlıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum  0

 

Yonglong Aluminium Co., Ltd. konuk alüminyum ürünleri ile Dali Fengchi fuarına katıldı.Müşteriler, Yonglong sergi salonunda önde gelen porselen yüzme teknolojisinin ve florokarbon püskürtme teknolojisinin keyfini çıkarabilirler.Konuk alüminyum yüzey işleme teknolojisinin enfes teknolojisini ve mükemmel kalitesini olay yerindeki müşteriler derinden hissediyor.Yonglong, serginin en parlayan yıldızı oldu.Üst düzey yüzey işleme teknolojisi, müşteriler tarafından sıcak bir şekilde aranmıştır.Ürünlerimizi görmek için sergi salonuna gittiler.

 

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum  1

 

Yonglong, geliştirme temel taşı olarak sürekli iyileştirme alır.Sürekli Ar-Ge ve yenilik sayesinde Yonglong, bizi pazarın komuta yüksekliğine yerleştirdi.Kazanmak için sihirli bir silah haline gelen bu mükemmelliğin peşinden gitme tavrıdır.Müşterilerimizin hata bulma ve iyileştirmemizi görebilmeleri için ürünlerin eritilmesi, ekstrüzyonu ve renklendirilmesinden son derece katı ve standart hale getirilmiş bir dizi sürecimiz var.

 

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum  2

 

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum  3

 

Mühendislik, inşaat, ev dekorasyonu ve birçok üst düzey bina profilinin ihtiyaçlarını karşılayan bir işletme olarak, Yonglong'un sürekli gelişimi, hayatta kalma yolumuzdur ve yüzey işleme süreci, bir alüminyum şirketinin gücünü göz önünde bulundurmak için zor bir endekstir.Konuk markası sadece ürünlere odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek hammadde gereksinimleri, yüksek standartlar ile endüstriyi yeni bir alana yönlendirmek için daha üst düzey yüzey işleme proseslerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine daha fazla önem veriyor. üretim seviyesi ve döküm yüzeyi için titiz bakım.Çıplak gözle görülebilen kurumsal güç, öğrenmek için sergi salonuna daha fazla müşteri hoş geldiniz!

 

hakkında en son şirket haberleri Dali Fengchi Alüminyum Kapı ve Pencere Mimari Dekorasyon Fuarı - Yonglong Alüminyum  4