Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!

June 7, 2022

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!

Yonglong Alüminyum |orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!

 

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  0

 

Çin'de iyi bilinen bir alüminyum [yüzey] işleme üreticisi olan Hongying alüminyum, her zaman alüminyum alaşımlı yüzey işleme sürecine odaklanmış ve her zaman gerçek alüminyum ürünler yaratmıştır.


Üst düzey porselen yüzme ile karakterize edilen Hongying alüminyum, püskürtme ve kumlama işlemlerini yenilemede ve stil sanatını, renk sanatını ve çevre sanatını yeni süreçlere ve performans göstergelerine entegre etmede iyidir.Hongying alüminyum, istihdamından bu yana, müşterilerin çoğunluğu tarafından derinden sevildi ve övüldü ve ustalıkla alüminyum profil yüzey işleme endüstrisinde lider konuma ulaştı!

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  1

 

Yıllar boyunca, Hongying alüminyum geliştirme ve yeniliğe bağlı kaldı ve ürün yapımında ve kurumsal atılımda niteliksel bir sıçrama yaptı.Teknik düzeyde yenilik ve yaratım ya da sanatsal kalitenin mükemmel entegrasyonu olsun, ürünlerin uygulanmasını büyük ölçüde geliştiren bilimsel ve verimli marka gücüne dayanan porselen yüzme [elektrikli porselen tel çekme serisi] ürünlerini art arda geliştirdi. - alüminyum alaşımlı kapılar, pencereler, perde duvarlar vb.

Porselen [yüzey] işleme süreci, alüminyum profillerin genel kalitesini etkileyen önemli bir bağlantıdır.Hongying, alüminyum yüzey işleme konusunda derinlemesine araştırma yaptı.Yüksek kaliteli ürünler, güçlü kapsamlı güç ve yüksek kaliteli hizmetler ile, birçok tedarikçi ve müşteri arasında göze çarpıyor, "Hongying alüminyum ürünleri" ni ülkenin her yerinde iyi satıyor ve "Çin'in yüksek kaliteli ürünleri" onursal unvanını kazandı. " ve "Çin'in mükemmel alüminyum işleme endüstrisi tedarikçisi (elektroforetik boya)".

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  2

 

Şirketin 200 mu'dan fazla üretim üssü var.Ürünler dikkatli bir şekilde püskürtülür, çeşitli son işlemlerde vb. dikkatlice test edilir, bu da Hongying alüminyumun uzun yıllar boyunca özenle uyguladığı kalite garantisidir.İlk süreçten üretim sürecinin tamamına kadar, Hongying alüminyum her zaman kendisine karşı katı olmuştur ve yüksek kalite denetim standartlarını takip etmiştir.

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  3

 

Ekipman açısından, tüm endüstride birinci sınıf ve gelişmiş üretim hatlarına sahibiz;Yönetim açısından, bir dizi mükemmel yönetim süreci formüle eder ve işletme prosedürlerini ve günlük bakım sistemini sıkı bir şekilde uygular;Hammaddeleri kesinlikle seçin ve işleme kalitesini etkin bir şekilde sağlamak için yüksek kaliteli malzemeleri kararlılıkla kullanın.Hongying alüminyum malzeme ile işlenen ürün, yüksek yapışma özelliğine sahiptir, düşmesi ve rengi değiştirmesi kolay değildir ve yüzey kaplaması, güçlü bir doku ve renk farkı ile homojen ve incedir.

 

Enfes ve olgun teknoloji ile, alüminyum alaşımlı yüzey işleme sanatını keşfedeceğiz ve Hongying alüminyumunun marka gücünü oluşturmak için yılların zengin endüstri deneyimini kullanacağız.

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  4

 

Püskürtme, kumlama, porselen yüzme işlemi ve söndürme elektroforezinin çevre korumasına ve güvenliğine her zaman bağlıyız, müşterilere daha iyi performans, daha yeşil ve çevre koruma ile alüminyum profil ürünleri sunuyoruz, Hongying alüminyumun kıdemli, hevesli ve profesyonel servis ekibiyle el ele veriyoruz, ve işimizi genişletmek ve geleceği yaratmak için mükemmel kalite ve hizmetle müşterilerle gönülden işbirliği yapmak.

 

hakkında en son şirket haberleri Yonglong Alüminyum | orijinal niyeti asla değiştirmeyin - orijinal niyeti ustalıkla gerçekleştirin!  5