• 6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
  • 6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri

6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
Marka adı: Guangdong, China (Mainland)
Sertifika: ISO9001:2000,ISO14001:2004
Model numarası: özelleştirme

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: özelleştirme
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: her parça için koruyucu film, daha sonra her paket Kraft kağıdında veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Depozito alındıktan sonra 15-25 gün içinde ve kalıplar geçirilir.
Ödeme koşulları: L/C, D/A, T/T, , MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000 ton
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Seviye: Alüminyum 6063, 6061 Yüzey İşlem: Özelleştirme
Başvuru: Bina, Dekorasyon, Endüstriyel, Ulaşım, Kapı Ve Pencere vb. İsim: Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
Renk: gümüş Liman: FOB Shenzhen veya Guangzhou
Vurgulamak:

t şekilli alüminyum profil

,

alüminyum alaşımlı profiller

Ürün Açıklaması

6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri

Kolay İnşaat ve Yüksek Verimlilik, Düşük Karbon Emisyon Azaltma, Gümüş

 

1.Şirket tanıtımı

 

İş Tipi: üretici, ticaret şirketi
Konum: Guangdong, Çin (Anakara)
Ana Ürünler Alüminyum Profil, Alüminyum Ekstrüzyon
bütün çalışanlar 301 - 500 Kişi
Toplam Yıllık 50 Milyon ABD Doları - 100 Milyon ABD Doları
Kuruluş Yılı 1997

 

İlk 3 Pazar

YurtiçiPiyasa 60,00%

Güneydoğu Asya %10,00

Doğu Asya %10,00

 

 

 

 

avantaj

(1) Yüksek hassasiyetli alüminyumlar, 10 yıllık deneyim ve gelişmiş ekipman

(2) özelleştirin: üretebiliriz bedeninize ve şeklinize göre böyle bir alüminyum profilden

(4) bolluk yüzey işleme: Toz kaplama, eloksal, elektronik toz ve bunun gibi .

(5) Paket: göre gereksinimleriniz, kağıt paketi veya kesiklerle haddelenmiş vb.

(6) Fiyat: Rekabetçi fiyat. pazarlık.

 


2. Giriş:

alüminyum kalıp, alüminyum alaşımlı kalıp olarak da bilinen alüminyum alaşımından yapılmış bir yapı kalıbıdır.Modüler bir tasarımdan yapılmıştır.Alüminyum kalıp, özel ekipmanlarla ekstrüzyonla yapılır.Alüminyum paneller, braketler ve konektörlerden oluşan üç parçalı bir sistemden oluşur.Geleneksel şablonların kusurlarını çözen ve inşaat verimliliğini büyük ölçüde artıran, farklı boyutlarda karmaşık genel kalıp çerçevelerine, monte edilmiş ve endüstriyelleştirilmiş sistem şablonlarına monte edilebilen eksiksiz bir evrensel aksesuar setine sahiptir.
Alüminyum kalıpların tasarımı, geliştirilmesi ve uygulanması, inşaat sektöründe önemli bir gelişmedir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 1962 yılında kuruluşundan bu yana, alüminyum kalıp 55 yıldır kullanılmaktadır.Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi gelişmiş ülkelerde ve Meksika, Brezilya, Malezya, Güney Kore ve Hindistan gibi gelişmekte olan sanayi ülkelerindeki binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri 0


3.Avantajlar:

 Alüminyum kalıp sisteminin bileşenlerinin zeminin özelliklerine göre tasarlanması gerekir ve tasarım teknisyenlerinin gereksinimleri nispeten yüksektir.Alüminyum kalıp sistemindeki modüllerin yaklaşık %80'i birden fazla projede geri dönüştürülebilirken, kalan %20'lik kısım ise sadece standart bir zeminde geri dönüştürülebilir.Bu nedenle alüminyum kalıp sistemi, yüksek standartlı binalar veya çok katlı binalar için uygundur.Ve villalar.Aşağıdaki teknik avantajlar, yüksek derecede kentleşmeye sahip alanlarda yansıtılabilir:
1) İnşaat süresi kısadır.Alüminyum kalıp sistemi çabuk açılan bir kalıp sistemidir.Bir dizi şablonun normal inşaatı dört güne ulaşabilir ve hattın inşaatı daha iyi olabilir, bu da inşaat ilerlemesini büyük ölçüde iyileştirir ve yönetim maliyetlerinden tasarruf sağlar.
2) Tekrarlanan kullanım sayısı fazladır ve ortalama kullanım maliyeti düşüktür.Alüminyum kalıp sistemi, orijinal malzeme olarak entegre ekstrüzyonla oluşturulan alüminyum alaşımlı profili benimser ve bir dizi şablon özelliği 300'den fazla kez kullanılabilir.Bir dizi şablonun satın alma fiyatı, geleneksel şablondan önemli ölçüde daha düşüktür.
3) Uygun yapı ve yüksek verimlilik.Alüminyum kalıp sistemi basit ve montajı kolaydır.Ortalama ağırlık yaklaşık 20 kg'dır.Tamamen el işçiliği ve montajıdır.Herhangi bir mekanik ekipmanın yardımına ihtiyaç duymaz ve sistem tasarımı basittir.İşçilerin hızı ve şablon çevirme hızı hızlıdır.Nitelikli kurulum işçileri, günde kişi başına 20-30 metrekare kurulum yapabilir ve bu da işçilik maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar.
4) İyi stabilite ve yüksek taşıma kapasitesi.Çoğu alüminyum kalıp sisteminin taşıma kapasitesi, çoğu konut binasının taşıma kapasitesi gereksinimlerini karşılamak için yeterli olan metrekare başına 60KN'ye ulaşabilir.
5) Geniş bir uygulama yelpazesi.Alüminyum kalıp duvarlar, yatay döşemeler, kolonlar, kirişler, merdivenler, pencere pervazları, yüzer tahtalar vb. için uygundur. Ayrıca halka kirişler, yapısal kolonlar ve anti-kanonlar gibi ikincil yapısal destekler için de kullanışlıdır.
6) Daha az derz ve yüksek hassasiyet, kalıptan çıkarmadan sonra beton yüzey etkisi iyidir.Alüminyum yapı kalıbı yıkıldıktan sonra, beton yüzeyinin kalitesi pürüzsüz ve pürüzsüzdür, bu da temel olarak kaplama ve adil yüzeyli betonun gereksinimlerini karşılar.
7) Sahada daha az inşaat atığı vardır ve destek sistemi basittir.Alüminyum kalıp sisteminin tüm parçaları tekrar kullanılabilir.Kalıp çıkarıldıktan sonra sitede çöp kalmaz.Destek sisteminin yapısı basittir ve çıkarılması kolaydır, bu nedenle tüm inşaat ortamı güvenli, temiz ve düzenlidir.
8) Standart ve çok yönlü.Projenin farklı özelliklerine göre montajı yapılabilen alüminyum şablonların birçok özelliği bulunmaktadır.Yeni binaları yeniden inşa etmek için kullanılmış şablonları kullanırken, yalnızca maliyeti düşürebilecek 20 standart dışı panoyu değiştirmeniz gerekir.
9) Yüksek geri kazanım değeri.Alüminyum kalıp hurdaya ayrıldıktan sonra, atık bertaraf kalıntı değeri yüksek olduğunda, maliyet avantajı açıktır.
10) Düşük karbon emisyonu azaltımı.Alüminyum kalıp sisteminin tüm malzemeleri, inşaat projelerinin enerji tasarrufu, çevre koruma, düşük karbon ve emisyon azaltımı ile ilgili ulusal düzenlemelere uygun olarak yenilenebilir malzemelerdir.


Lütfen aşağıdaki bilgileri bize bildirin, size en iyi öneriyi vereceğiz!

1. Alüminyum profilleri nerede kullanmayı düşünüyorsunuz?
2. Estrüzyon çiziminiz varsa bize gönderin, yazışma kalıbını geliştirelim.
3. Hangi rengi istediğinizi veya beğendiğiniz mimari stili bize bildirin.
4. Satın alma miktarı.Size en iyi fiyatı vermemiz bize kolaylık sağlayacaktır.
Şirketimizi ziyaret etmeye hoş geldiniz!

Bizi seçin ve bizimle iletişime geçin!

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 6063 , 6061 Alüminyum Endüstriyel Profil / Yuvarlak Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.