Gana Mimarisi 6063 T5 Alüminyum Pencere Profilleri

Gana Mimarisi 6063 T5 Alüminyum Pencere Profilleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Gaungdong, Çin (anakara)
Marka adı: HONG YING
Sertifika: ISO9001:2015,ISO14001:2015
Model numarası: Özelleştirme

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: her parça için koruyucu film, daha sonra her paket Kraft kağıdında veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Depozito alındıktan sonra 15-25 gün içinde kalıplar geçilir.
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/A, D/P, , MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000 ton
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: 6063 Alüminyum Alaşım Şekil: Özelleştirilmiş, Break Bridge, Dikdörtgen, Kare, vb
öfke: T3-T8 Yüzey: Eloksal, Elektroforez, Cila, Fırça, Kumlama, Eloksal
Renk: siyah, gümüş, şampanya, bronz, vb Başvuru: Sürgülü Cam Pencere Çerçevesi
Vurgulamak:

T5 Alüminyum Pencere Profilleri

,

6063 Alüminyum Pencere Profilleri

,

Gana Mimarisi alüminyum alaşımlı çerçeve

Ürün Açıklaması

Gana Mimarisi 6063 T5 Alüminyum Pencere Profilleri

Pencere Sistemi Çerçeve Setleri veya Tekli Satışı 6063 T5 Gana Mimarisi İçin Alüminyum Ekstrüzyonlar

 

Profil detay:

 

Açıklama Pencere Sistemi Çerçeve Setleri veya Tekli Satışı 6063 T5 Gana Mimarisi İçin Alüminyum Ekstrüzyonlar
Malzeme Kalınlığı(t) 0,8-1,5 mm
malzeme alüminyum alaşımı 6063,6061
Tavlama Tedavisi T3-T8
Renk Siyah, Gümüş Beyaz, Bronz, Şampanya, (RAL serisi) vb.
Yüzey İşlem eloksallı, toz boyalı, elektroforez, ahşap tahıl, cilalı vb.
Şekil Kare, Yuvarlak, Düz, Oval ve müşterinin çizimine göre.
Uzunluk Normal uzunluk = 6m veya müşterinin siparişinde
kullanım Bina, Üretim Hattı, Dekorasyon, Sanayi, Ulaşım, Kapı ve pencere vb.
paket

1. Her profil için inci pamuklu köpük;

2. Dış kısmı shrink film ile sarın;

3. Müşteri isteğine göre paketlenir.

Avantajlar/Özellikler

Çeşitli mekanik özelliklere sahip renkli ürünler sunmak

her türlü mimari tarza uyum sağlayacak performanslar

 

Alüminyum Pencere Standart Tipleri:

 

Alüminyum Pencere Çeşitleri

 

Kanatlı pencere

Kanatlı pencerenin avantajları geniş açılma alanı, iyi havalandırma, iyi sızdırmazlık, mükemmel ses yalıtımı, ısı koruması ve sızdırmazlıktır.Dış tip açılırken yer kaplamazken, iç açık tip ile camları temizlemek uygundur.Dezavantajı ise pencere genişliğinin küçük olması ve görüşün geniş olmamasıdır.Dış pencerenin açılması, rüzgar estiğinde zarar görmesi kolay olan duvarın dışında bir yer kaplamalıdır;ve iç pencere iç mekanın bir kısmını işgal edecek, bu nedenle pencereyi açarken paravan penceresini, perdeyi vb. kullanmak uygun değildir, paravan penceresini ve perdeyi kullanmak uygun değildir.Kalite standartlara uygun değilse, yağmur da sızdırabilir.

 

Sürgülü pencere

 

Yatak odası sürgülü pencere

Sürgülü pencerenin avantajları basit ve güzel, geniş pencere genişliği, büyük cam blok, geniş görüş alanı, yüksek aydınlatma oranı, camın temizlenmesi kolay, esnek kullanım, güvenli ve güvenilir, uzun hizmet ömrü, bir düzlemde açılma, daha az yer kaplama. alan, ekran penceresinin uygun montajı vb. Tüketiciler tarafından en yaygın olarak kullanılan sürgülü penceredir.Dezavantajı ise iki pencerenin aynı anda açılamaması, en fazla sadece yarısının açılabilmesi, havalandırmanın nispeten zayıf olması ve bazen sızdırmazlık da biraz zayıf olmasıdır.Sürgülü pencere: sola ve sağa, yukarı ve aşağı itme-çekme iki türe ayrılmıştır.Sürgülü pencere, iç mekanı işgal etmeme, güzel görünüm, ekonomik fiyat ve iyi sızdırmazlık performansı gibi avantajlara sahiptir.Hafif bir itme ile esnek bir şekilde açılabilen yüksek dereceli sürgülü ray kullanır.Büyük cam parçaları ile sadece iç mekan aydınlatmasını artırmakla kalmaz, aynı zamanda binanın genel görünümünü de iyileştirir.Pencere kanadının zorlama durumu iyidir ve zarar görmesi kolay değildir, ancak havalandırma alanı sınırlıdır.

 

Sarkan Pencere

 

Yandan Açılan Pencere

Bu, 2010 civarında ortaya çıkan bir tür alüminyum alaşımlı plastik çelik penceredir. Kanatlı pencereler temelinde geliştirilen yeni bir formdur.Yatay olarak açılabilen veya üstten itilebilen iki açma moduna sahiptir.Kanatlı pencere kapatıldığında, yaklaşık 10 cm'lik bir boşluk açmak için pencerenin üst kısmını içeri doğru çekin.Yani pencere üstten biraz açılabilir.Açık kısım havada asılıdır ve menteşeler vb. aracılığıyla pencere çerçevesine bağlanır, bu nedenle asılı tip olarak adlandırılır.Avantajları: Hem havalandırma hem de güvenlik garanti edilebilir, çünkü menteşeler vardır, pencere dikişin sadece 10 cm'sini açabilir, dışarıdan el giremez, özellikle evde kimse olmadığında kullanıma uygundur.Fonksiyon sadece yana açılan pencere ile sınırlı olmayıp sürgülü pencere asılarak açılabilir.

 

Avrupa Tarzı Pencere

 

Yan pencere

Farklı bölgesel kültüre göre kuzey Avrupa, basit Avrupa ve geleneksel Avrupa tarzına ayrılabilir.Bunların arasında, 17. yüzyılda Avrupa'da hakim olan pastoral tarz, lineer akışın ve muhteşem renklerin değişimini vurgulamaktadır.Biçimsel olarak Romantizme dayanır.Dekorasyon malzemeleri genellikle mermer, renkli kumaş, zarif halı ve zarif Fransız duvar askısıdır.Tüm stil lüks, zengin ve güçlü dinamik efektlerle dolu.Diğeri ise hafif ve ince kıvrımlarla süslemeyi seven Rokoko stili.Etkisi zarif ve samimi.Avrupa kraliyet soylularının hepsi bu stili tercih ediyor.Bunun, ev dekorasyonunun genel tarzına uyması gerekir.

 

Fotoğraflar:

Gana Mimarisi 6063 T5 Alüminyum Pencere Profilleri 0

 

Kurumsal Tanıtım:

 

Guangdong Yong long Aluminium Co., Ltd., Leping Kasabası, Sanshui Bölgesi, Foshan'ın 10 Nolu (Sanjiang pazarı) bölgesinde yer almaktadır.Şirket 1997 yılında kurulmuştur. Alüminyum alaşımlı profillerin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışını entegre eden kapsamlı ve büyük ölçekli bir alüminyum profil kuruluşudur.Şirket "Hong Ying" markasına liderlik ediyor.Güçlü kapsamlı güç ve mükemmel hizmet, Yong long "Hong Ying" i ülkenin her yerinde iyi satıyor ve Güneydoğu Asya, Avrupa, Güney Amerika ve diğer birçok ülkeye ihraç ediyor.

Şirket, gelişmiş ve mükemmel tasarım, üretim, test ve test yöntemlerinin yanı sıra mükemmel satış ağı ve satış sonrası servis sistemi ile 120 yüksek ve orta mühendislik teknolojisi ve yönetim personeli de dahil olmak üzere 900 çalışana sahiptir.Ürünler, Avustralya ve Tayvan bölgelerinde 10'dan fazla ulusal ve yabancı limanda iyi satılmaktadır.

 

Kurumsal Avantajlar:

 

1. Sürgülü dolap, Alüminyum Profil, Alüminyum Çerçeve, Silindirler ve sürgülü kapı için tüm bağlantı parçaları ve aksesuarlar için tasarım, üretim, toptan ve perakende Alüminyum ekstrüzyon konusunda uzmanlaştık.Alüminyum Ekstrüzyon Profil, farklı yüzey işlemleri ile birlikte ve elimizde binlerce kalıp var, istediğiniz kalıplar elimizde yoksa sizin için yeni kalıplar kurabiliriz.

2.Funiture alüminyum profil, alüminyum çerçeve, alüminyum ürün, eloksallı alüminyum ekstrüzyon, mobilya için alüminyum ekstrüzyon profili ve alüminyum ekstrüzyon profili

3.Yüzey: toz boya, eloksal, elektroforez, değirmen bitmiş, ahşap kaplama vb.

4. Ürünlerimiz, kurumsal yapının alan kısıtlamasını çözmek ve estetik çekicilik, dayanıklılık açısından müşteri gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.Modüler ürünlerimiz, farklı müşterilerin gereksinimlerine göre tasarım ve desenlerde mevcuttur.

 

Alüminyum Oksitlenmiş Eloksal Avantajları:

 

Alüminyum oksit, substratın elektrolit içinde anot olarak elektrolize edilmesiyle substratın yüzeyinde yapay olarak oluşturulan bir tür koruyucu oksit filmdir.Güçlü aşınma direnci, hava direnci ve korozyon direncine sahiptir.

Aluminyum oksit:

Alüminyum oksit, substratı elektrolit içinde bir anot olarak elektrolize ederek substratın yüzeyinde yapay olarak koruyucu bir oksit filmi oluşturarak oluşturulur.

Alüminyum oksitin ana özellikleri aşağıdaki gibidir:

1. Güçlü aşınma direnci, hava direnci ve korozyon direncine sahiptir.

2. Gereksinimlerinizi karşılamak için alt tabakanın yüzeyinde çeşitli renkler oluşturabilir.

3. Güçlü sertlik, her türlü yapı ve endüstriyel malzemeye uygundur.

 

Lütfen aşağıdaki bilgileri bize bildirin, size en iyi öneriyi vereceğiz!

 

1. Alüminyum profilleri nerede kullanmayı düşünüyorsunuz?

2. Estrüzyon çiziminiz varsa bize gönderin, yazışma kalıbını geliştirelim.

3. Hangi rengi istediğinizi veya beğendiğiniz mimari stili bize bildirin.

4. Satın alma miktarı.Size en iyi fiyatı vermemiz bize kolaylık sağlayacaktır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Gana Mimarisi 6063 T5 Alüminyum Pencere Profilleri bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.