• Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6
  • Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6
Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6

Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HONG YING
Sertifika: ISO9001:2016,ISO14001:2016
Model numarası: Özelleştirme

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: her parça için koruyucu film, daha sonra her paket Kraft kağıdında veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Depozito alındıktan sonra 25-35 gün içinde kalıplar geçilir.
Ödeme koşulları: T/T, G/A, D/P, T/T, , MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000 ton
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: 6061,6082 alüminyum alaşımı, güçlü sertlik Kalınlık: 5.0mm
öfke: T6 Yüzey İşlem: değirmen bitirmek, boya yok
Renk: orijinal gümüş, vb Başvuru: ekipman rafı, koruyucu kapak, makine vb.
Vurgulamak:

2020 Alüminyum Ekstrüzyon Ekstrüzyon

,

Güçlü Sertlik Alüminyum Kanal Ekstrüzyonları T6

,

Endüstriyel Alüminyum Profil 6mm Yuva Genişliği

Ürün Açıklaması

Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6

2020 5mm T-Slotlu Alüminyum Ekstrüzyon Makine/Ekipman İçin Kullanım

 

2020/3030 Endüstriyel Ekipmanlar için Alüminyum Ekstrüzyon:

 

Hs-8-3030 Avrupa standardı endüstriyel alüminyum profil 8mm yuva genişliği serisi, yüksek gerilim ve mukavemete sahip çerçeve kompozit yapısı için uygundur.Görünümü fileto geçişini benimser ve yüzeyi anodize edilmiş gümüş beyazı, zarif, güzel ve korozyona dayanıklıdır.Sağlam ve güvenilir, endüstriyel çerçevede kullanılan en yaygın profillerden biridir.
Hs-6-2020 endüstriyel alüminyum profil 6mm slot genişliği serisi, hafif yapının çerçeve kombinasyonu için uygundur.
3030 alüminyum profiller söz konusu olduğunda, iki tür ulusal standart ve Avrupa standardı olduğunu hepimiz bilmeliyiz: ulusal standart slot 6, Avrupa standardı slot 8 ve 3030, 4040'tan bir boyut daha küçük endüstriyel alüminyum profildir. alüminyum profiller.3030 alüminyum profilden yapılmış çerçeve, küçük çerçeveli ürünler için daha uygun olan 4040'ınkinden daha zariftir.Dolap kapaklarında bordür olarak da kullanılır.
3030 endüstriyel alüminyum profil, 8 mm çentikler ve 1.5-3 mm et kalınlığı ile esas olarak Avrupa standardıdır.Çift taraflı sızdırmazlık ve üç taraflı sızdırmazlık, fileto ve dik açı vb.Farklı duvar kalınlıkları ve yapıları nedeniyle, alüminyum profilin metre ağırlığı da 0,7 kg ile 1,2 kg arasında değişmektedir.
3030 Avrupa standardı endüstriyel alüminyum profilin çentiği 8 mm, 3030 ulusal standart alüminyum profilin çentiği 6 mm'dir.3030 Avrupa standartlı alüminyum profiller, 30 serisi m6t civata ve M6 flanşlı somunlar veya M6, M5 ve M4 özel T-somun ve altıgen alyan civatalar ile içten bağlantılıdır.Gerilme mukavemeti büyükse, altıgen soket cıvatalarla birlikte 30 serisi kaydırmalı somunlar kullanılabilir.
3030 Avrupa standardı endüstriyel alüminyum profilin çentiği 8 mm, 3030 ulusal standart alüminyum profilin çentiği 6 mm'dir.3030 Avrupa standartlı alüminyum profiller, 30 serisi m6t civata ve M6 flanşlı somunlar veya M6, M5 ve M4 özel T-somun ve altıgen alyan civatalar ile içten bağlantılıdır.Gerilme mukavemeti büyükse, altıgen soket cıvatalarla birlikte 30 serisi kaydırmalı somunlar kullanılabilir.
2020 endüstriyel alüminyum profili birçok model arasında daha küçük profile aittir (huishuo'da en küçüğü olan 1530 endüstriyel alüminyum profili daha vardır).Hafif yük yapısal çerçeve için uygundur.Malzemesi küçük olduğu için dolap kapı kasası vb. için de uygundur. 2020 endüstriyel alüminyum profil nispeten hafif olduğu için piyasada da oldukça popülerdir.
2020 alüminyum profil çok küçüktür, bu nedenle dört köşesinde delik yoktur, sadece ortasında yuvarlak bir delik vardır.Elbette Hongfa, vida delikleri olarak kılavuz çekme için kullanılabilen bir köşe ve bir yuvarlak delikli 2020 özel şekilli bir alüminyum profil geliştirdi.Özel bir çerçeve için kullanmak çok uygundur.
2020 endüstriyel alüminyum profilin çentik genişliği genellikle 6mm olup, 20 serisi M5 veya M4 özel T-somun ve altıgen soket civata ile bağlantıya uygundur.Sürgü somunu ve altıgen soket cıvata ile de bağlanabilir.
2020 endüstriyel alüminyum profillerin iki yüzey etkisi vardır: farklı estetik ihtiyaçları karşılayan parlak gümüş beyazı ve mat gümüş beyazı.
20 serisi endüstriyel alüminyum profiller ayrıca 2020 endüstriyel alüminyum profilleri ile işbirliği yapmak için kullanılan 2040, 2080 ve diğer dikdörtgen endüstriyel alüminyum profilleri içerir.2080 alüminyum profillerden biri, daha iyi dekoratif gereksinimleri olan durumlar için uygun olan, üç tarafı sızdırmaz bir alüminyum profildir.Ayrıca, oluğu kapatmak için alüminyum profilin toz biriktirmesi kolay değildir ve daha güzeldir.
Alüminyum profil yüksek mukavemete, hafifliğe, uzun hizmet ömrüne, düşük metal yoğunluğuna, güçlü korozyon direncine ve iyi sünekliğe sahiptir.Yüksek kalite, güçlü plastisite, iyi üretkenlik ve iyi döküm performansı ile birçok metal elementle hafif alaşım yapabilir.Farklı şekillerde alüminyum profillere işlenebilir.

 

Profilin Özellikleri:

 

Açıklama 2020 5mm T-Slotlu Alüminyum Ekstrüzyon Makine/Ekipman İçin Kullanım
Malzeme Kalınlığı(t) 1.0-20.0 mm
malzeme alüminyum alaşımı 6060,6061,6082
Tavlama Tedavisi T3-T8
Renk Gümüş, Bronz, Şampanya, Siyah, (RAL serisi) vb.
Yüzey İşlem değirmen cilası, eloksallı, toz boyalı, elektroforez, ahşap tahıl, cilalı vb.
Şekil Kare, Yuvarlak, Düz, Oval ve müşterinin çizimine göre.
Uzunluk Normal uzunluk = 6m veya müşterinin siparişinde
kullanım Bina, Üretim Hattı, Dekorasyon, Sanayi, Ulaşım, Kapı ve pencere vb.
paket

1. Her profil için inci pamuklu köpük;

2. Dış kısmı shrink film ile sarın;

3. Müşteri isteğine göre paketlenir.

Avantajlar/Özellikler

Çeşitli mekanik özelliklere sahip renkli ürünler sunmak

her türlü mimari tarza uyum sağlayacak performanslar

 

T Yuvalı Alüminyum Profiller Uygulaması:

 

Endüstriyel alüminyum profil, dolayısıyla Bai adı, alüminyumun endüstriyel kullanımında kullanılmaktadır.Endüstriyel alüminyum profil, standart ve standart olmayan özelliklere bölünebilen montaj hattı profili Dao, kılavuz ray profili, U-oluk profili, raf alüminyum profili vb. dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar.Örneğin, standart aynı zamanda ulusal standart ve Avrupa standardı olarak ikiye ayrılmıştır.

Standart dışı alüminyum profiller genellikle üreticilerin yardımıyla özelleştirilir ve bu profillerin çoğu ekstrüzyon işlemini benimser.Ayrıca mekanik yapı parçaları, lambaların ve fenerlerin ısı dağılımı, elektronik ısı dağılımı, çeşitli alüminyum kabuklar, otomobil aksesuarları, çeşitli donanım parçaları vb. gibi birçok endüstride kullanılmaktadır.

 

Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6 0

 

Endüstriyel Alüminyum Profil Çeşitleri:

 

Genel endüstriyel alüminyum profiller: esas olarak otomasyon makine ve ekipmanları, sızdırmazlık kapağının çerçevesi ve çeşitli şirketlerin montaj hattı konveyör bandı, asansör gibi kendi mekanik ekipman gereksinimlerine göre özelleştirilmiş kalıp açma gibi endüstriyel üretim ve imalat için kullanılır. dağıtım makinesi, algılama ekipmanı, raf vb., elektronik makine endüstrisi ve tozsuz oda çoğunlukla kullanılmaktadır.

4. Demiryolu araç yapısı için alüminyum alaşımlı profil: esas olarak raylı araç gövdesi imalatında kullanılır.

5. Alüminyum profillerin montajı, alüminyum alaşımlı çerçevenin yapılması, çeşitli sergilerin montajı, dekoratif resimler.

Alüminyum profilin özellikleri: Yüzey oksidasyonundan sonra güzel bir görünüme ve kir direncine sahiptir.Yağ bulaştıktan sonra, temizlenmesi, takılması ve sökülmesi kolaydır, hafiftir ve taşınması ve taşınması kolaydır.Ayrıca, ekipman ve mekanik ekipman imalat sanayi ve dayanıklı tüketim malları, Çin'in alüminyum profil uygulamalarının sırasıyla yaklaşık %10'unu ve %12'sini oluşturmaktadır.Ancak Avrupa, Kuzey Amerika ve Japonya'da aynı dönemde alüminyum profillerin endüstriyel tüketim oranları %60, %55 ve %40 olup Çin'dekinden çok daha yüksektir.Çin'de endüstriyel alüminyum profil tüketiminin önümüzdeki 5-10 yıl içinde artmaya devam etmesi bekleniyor.

.

Ürün Fotoğrafları:

Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6 1

Lütfen aşağıdaki bilgileri bize bildirin, size en iyi öneriyi vereceğiz!

 

1. Alüminyum profilleri nerede kullanmayı düşünüyorsunuz?

2. Estrüzyon çiziminiz varsa bize gönderin, yazışma kalıbını geliştirelim.

3. Hangi rengi istediğinizi veya beğendiğiniz mimari stili bize bildirin.

4. Satın alma miktarı.Size en iyi fiyatı vermemiz bize kolaylık sağlayacaktır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Makine İçin Özel 2020 5mm T Yuvası Alüminyum Ekstrüzyon T6 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.