• Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız
  • Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız
Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız

Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HONG YING
Sertifika: ISO9001:2021,ISO14001:2021
Model numarası: Özelleştirme

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: her parça için koruyucu film, daha sonra her paket Kraft kağıdında veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Depozito alındıktan sonra 25-35 gün içinde kalıplar geçilir.
Ödeme koşulları: T/T, G/A, D/P, T/T, , MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000 ton
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: 6061,6082,7075 alüminyum alaşımı, güçlü sertlik Kalınlık: 1.0-20.0 mm
öfke: T7, T8 Yüzey İşlem: değirmen bitirmek
Renk: boya alüminyum, vb yok Başvuru: robot çit, tezgah, muhafazalar, vb
Vurgulamak:

Tezgah Değirmeni Finish Alüminyum Endüstriyel Profil

,

Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme

,

Değirmen Finis Alüminyum Römork Döşeme

Ürün Açıklaması

Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız

Araba Gövdeleri İçin Alüminyum Profiller Römork İçin Kaliteli Alüminyum Döşeme

 

Alüminyum Alaşımlı Profillerin Avantajları:


Alüminyum alaşımlı profiller, düşük yoğunluk, yüksek özgül mukavemet ve sertlik, iyi elastikiyet, iyi darbe direnci, korozyon direnci, aşınma direnci, yüksek iletkenlik, yüksek termal iletkenlik, kolay yüzey renklendirme, iyi işlenebilirlik ve yüksek gibi bir dizi mükemmel özelliğe sahiptir. geri dönüşüm.Bu nedenle alüminyum, mühendislik alanında her zaman "fırsat metali" veya "umut metali" olarak düşünülmüştür, Alüminyum endüstrisi her zaman "gün doğumu endüstrisi" olarak kabul edilmiştir.Alüminyum alaşımlı profiller otomobil endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Otomobil üretimi, otomobil işletimi ve atık otomobil geri dönüşümü açısından bakıldığında, büyük ekonomik ve sosyal faydalar getirecek ve bu fayda, otomobil üretiminin ve sosyal mülkiyetin artmasıyla daha belirgin hale gelecektir.

 

Otomobilde Alüminyum Alaşımlı Profil Uygulama Örneği:


Otomobil için alüminyum alaşımlı profil uygulaması şunları içerir: tampon çarpışma önleyici kiriş, enerji emme kutusu, kapı çarpışma önleyici kiriş, gösterge paneli desteği, şasi parçaları, gövde yapısal parçaları, yağ borusu, kılavuz ray, bagaj rafı, ısı eşanjörü ve diğer Tutarlı enine kesite ve karmaşık şekle sahip bileşenler.
1) Alüminyum alaşımlı çarpışma önleyici kiriş: alüminyum alaşımlı çarpışma önleyici kiriş, ortak girişim markalarının orta ve üst düzey modellerinde temel olarak popüler hale getirildi ve düşük kaliteli modellere ve yerli modellere geliştiriliyor.Bariz ağırlık azaltma etkisi nedeniyle, birkaç yıl içinde çelik çarpışma önleyici kirişin tamamen yerini alması bekleniyor.Kirişin ana malzemeleri 6082 ve 7003, enerji emme kutusu 6060 ve alt plaka ve çekme kancası manşonu 6082'dir.
2) Gösterge paneli desteği: 6061 ve 6063 profilleri, esas olarak, nispeten basit bir yapıya ve iyi bir ağırlık azaltma etkisine sahip olan ve tüm aracın gürültü azaltma üzerinde belirgin bir etkisi olan gösterge paneli desteği için kullanılır.Gittikçe daha fazla araç modeli onu benimsemeye başlıyor.
3) Şasi parçaları: Giderek daha fazla şasi parçası alüminize edildi ve kademeli olarak döküm parçalardan profil parçalara değiştirildi.Ana malzemeler 6061 ve 6082'dir.
4) Tüm alüminyum binek otomobiller: Şu anda, tüm alüminyum gövde yapısına sahip binek otomobil modelleri, profillerin, plakaların ve profillerin bir kombinasyonu olan Audi A8 ve A2, Jaguar XJ, vb. Gibi bazı yabancı üst düzey modellerdir. dökümler.Yerli tamamen alüminyum otomobil gövdesi, çoğunlukla profillerden yapılan yeni enerjili elektrikli araçlarda kullanılmaktadır.Malzemeler 6063, 6061 ve 6082 alaşımlarını içerir.

 

Profilin Özellikleri:

 

Açıklama Araba Gövdeleri İçin Alüminyum Profiller Römork İçin Kaliteli Alüminyum Döşeme
Malzeme Kalınlığı(t) 1.0-20.0 mm
malzeme alüminyum alaşımı 6060,6061,6082
Tavlama Tedavisi T3-T8
Renk Gümüş, Bronz, Şampanya, Siyah, (RAL serisi) vb.
Yüzey İşlem değirmen cilası, eloksallı, toz boyalı, elektroforez, ahşap tahıl, cilalı vb.
Şekil Kare, Yuvarlak, Düz, Oval ve müşterinin çizimine göre.
Uzunluk Normal uzunluk = 6m veya müşterinin siparişinde
kullanım Bina, Üretim Hattı, Dekorasyon, Sanayi, Ulaşım, Kapı ve pencere vb.
paket

1. Her profil için inci pamuklu köpük;

2. Dış kısmı shrink film ile sarın;

3. Müşteri isteğine göre paketlenir.

Avantajlar/Özellikler

Çeşitli mekanik özelliklere sahip renkli ürünler sunmak

her türlü mimari tarza uyum sağlayacak performanslar

 


Otomobilde Alüminyum Alaşımlı Profilin Gelişim Trendi:


Alüminyum alaşımlı ekstrüzyon profilleri, çelikten üretilemeyen karmaşık kesitli yapıya sahip çeşitli profilleri basitçe üretebildiğinden, otomobil hafifliğinin etkili araçlarından biri olarak büyük ilgi görmüştür.Ekstrüde profiller, hafiflikleri ve iyi sertlikleri nedeniyle otomobillerin çeşitli bölümlerinde yapısal malzeme olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.
Alüminyum işleme teknolojisinin gelişmesiyle, profillerin yüksek hassasiyetli üç boyutlu bükme işleme teknolojisi ve 6 × × Alaşımlı malzemelerin mikro yapı kontrolü ve tek tip akma dayanımı kontrolü ısıl işlem teknolojisinin kurulmasıyla, ekstrüde profillerin uygulama alanı otomobiller çok gelişmiştir.Bazı modellerde alüminyum profillerin kullanımı 1990'larda yüzde birkaç iken yüzde 20'nin, hatta yüzde 30'un üzerine çıkmıştır.
Alüminyum alaşımlı çerçeve araba gövdesi, ağırlık azaltma ve sertlik karşılaştırması açısından çelik araba gövdesinden çok daha iyi olduğu için, tüm alüminyum araba gövde çerçevesinin geliştirilmesi için iyi bir geliştirme alanı sağlar.

 

Endüstriyel Alüminyum Profil Çeşitleri:

 

Genel endüstriyel alüminyum profiller: esas olarak otomasyon makine ve ekipmanları, sızdırmazlık kapağının çerçevesi ve çeşitli şirketlerin montaj hattı konveyör bandı, asansör gibi kendi mekanik ekipman gereksinimlerine göre özelleştirilmiş kalıp açma gibi endüstriyel üretim ve imalat için kullanılır. dağıtım makinesi, algılama ekipmanı, raf vb., elektronik makine endüstrisi ve tozsuz oda çoğunlukla kullanılmaktadır.

4. Demiryolu araç yapısı için alüminyum alaşımlı profil: esas olarak raylı araç gövdesi imalatında kullanılır.

5. Alüminyum profillerin montajı, alüminyum alaşımlı çerçevenin yapılması, çeşitli sergilerin montajı, dekoratif resimler.

Alüminyum profilin özellikleri: Yüzey oksidasyonundan sonra güzel bir görünüme ve kir direncine sahiptir.Yağ bulaştıktan sonra, temizlenmesi, takılması ve sökülmesi kolaydır, hafiftir ve taşınması ve taşınması kolaydır.Ayrıca, ekipman ve mekanik ekipman imalat sanayi ve dayanıklı tüketim malları, Çin'in alüminyum profil uygulamalarının sırasıyla yaklaşık %10'unu ve %12'sini oluşturmaktadır.Ancak Avrupa, Kuzey Amerika ve Japonya'da aynı dönemde alüminyum profillerin endüstriyel tüketim oranları %60, %55 ve %40 olup Çin'dekinden çok daha yüksektir.Çin'de endüstriyel alüminyum profil tüketiminin önümüzdeki 5-10 yıl içinde artmaya devam etmesi bekleniyor.

 

Ürün Fotoğrafları:

Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız 0

 

Lütfen aşağıdaki bilgileri bize bildirin, size en iyi öneriyi vereceğiz!

 

1. Alüminyum profilleri nerede kullanmayı düşünüyorsunuz?

2. Estrüzyon çiziminiz varsa bize gönderin, yazışma kalıbını geliştirelim.

3. Hangi rengi istediğinizi veya beğendiğiniz mimari stili bize bildirin.

4. Satın alma miktarı.Size en iyi fiyatı vermemiz bize kolaylık sağlayacaktır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Mill Finis Ekstrüde Alüminyum Römork Döşeme Boyasız bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.